Home Sport Kajakašice i kajakaši KK Rab 83 na 2. Utrci kupa Hrvatske na Jarunu

Kajakašice i kajakaši KK Rab 83 na 2. Utrci kupa Hrvatske na Jarunu

0

{gallery}Kajak Jarun{/gallery}

Rab danas oglas

Rea Grozdanić u kajaku jednosjedu na 1000 m osvojila je drugo mjesto, a Renee Tkalec i Tereza Grgurić u istoj utrci plasirale su se na šesto i sedmo mjesto. Treba napomenuti da su djevojke za ovu utrku morale izboriti finale.

Kadetkinje Matea Kordić i Rea Grozdanić u kajaku dvosjedu na 1000 m zauzimaju treće mjesto, a Renee Tkalec i Ivona Perčinić peto mjesto.

Mladi kadeti Niko Rubinić i Vito Poldan u kajaku dvosjedu također na 1000 m osvajaju drugo mjesto, u istoj utrci Niko Vidas i David Blagdan plasiraju se na šesto mjesto, a Ian Peran i Sven Matušan na deveto mjesto.

Mlađe kadetkinje u kajaku dvosjedu na 1000 m Željana Dumičić i Iva Matušan osvojile su treće mjesto.

Naše su mlađe juniorke opet zablistale i u kajaku dvosjedu na 1000m – Mia Pereza i Petra Rubinić osvojile su prvo mjesto i zlatnu medalju, dok su se na stazi dugoj 200m plasirale na treće mjesto.

Ugodno su iznenadili i mladi juniori Nikola Šurlina i Ivan Deželjin koji su osvojili treće mjesto u kajaku dvosjedu na 200 m.

Slijedeće natjecanje na rasporedu je krajem lipnja u Runovićima kraj Imotskog.