1. ŽNL - NK RAB s visokih 4:0 na "Blatu" nadigrao ZAMEĆANE

Autor:
Ocijeni sadržaj
(1 glas)
1. ŽNL - NK RAB s visokih 4:0 na "Blatu" nadigrao ZAMEĆANE Foto: Hrvoje Hodak

U utakmici 12. kola, kojom je ujedno započeo proljetni dio prvenstva 1. Županijske nogometne lige, po kiši i teškim uvijetima za igru na rapskom "Blatu", nogometaši NK RABA u potpunosti su nadigrali gostujuću ekipu riječkog NK ZAMETA rezultatom 4:0 (1:0).

Hat-trick za domaćine, golovima u 33., 55. i 61. minuti, zabio je Ivan Piučuljan, a za 2:0 u 52. minuti među strijelce se upisao i Nenad Buza-Vidas.

NK RAB se ovom novom pobjedom primakao lideru prvenstva NK RISNJAKU na svega 2 boda zaostatka, te na tablici zauzima treće mjesto s prikupljena 22 boda, koliko ima i drugoplasirana MOŠĆENIĆKA DRAGA uz nešto bolju gol razliku od Rabljana.

Utakmice mlađih uzrasta odgođene su radi lošeg vremena.