Home Sport Sanjin Debelić nastupio na Državnom prvenstvu u jedrenju na dasci u disciplini slalom

0

{gallery}Jadrija 2018{/gallery}

Rab danas oglas

Kako doznajemo od Sanjina Debelića, uvjeti su bili idealni, tri dana je puhalo jugo, a najbolje je bilo drugoga dana regate kada je jugo jačine 17 čvorova, tijekom vožnje 5 plovova, ojačalo do blizu 40 čvorova.

Debelić je jedrio u najačoj konkurenciji u nas, u A diviziji, a regatu je završio na 17. mjestu u konkurenciji od 18. natjecatelja.

Ova regata se inače boduje i za službeni poredak za Kup Hrvatske u disciplini slalom 2018. gdje je Sanjin Debelić trenutno drži 25. mjesto u konkurenciji od 48 natjecatelja.

Pobjednik regate u A diviziji bio je Luka Mratović CRO 751, drugo mjesto pripalo je Mladenu Belamariću CRO 4, dok je treće mjesto zauzeo Ante Berlengi CRO 96.