Ponedjeljak, 26 Rujan 2022 07:17

Autor:
Ocijeni sadržaj
(1 glas)
Damjan, Dorian i Antonio na 21. Croatia openu-u u Rijeci osvojili treće rujansko ekipno srebro u nizu Foto: KK Rab-Enpi

U Dvorani mladosti na Trsatu u Rijeci, od 23. do 25. rujna održan je 21. Croatia open u karateu, turnir koji je ove godine okupilo 1608 natjecatelja iz 19 zemalja i koji je posljednje veliko natjecanje prije Svjetskog prvenstva u karateu koje će se u listopadu održati u Turskoj.

Naravno, na programu su bili i rapski karatisti Karate kluba Rab-Enpi, koji su svoj nastup imali u nedjelju, posljednjeg dana velikog turnira.

U ekipnoj konkurenciji seniora su osvojili srebrnu medalju. Damjan Bravarić Ćilo, Dorian Fafanđel i Antonio Matušan to rade u kontinuitetu treći put za redom, ovaj mjesec (3.9.2022. - 26. Međimurje Open, 10.9.2022. -  9. Zagreb Karate Cup i 25.9. 2022. - 21. Croatia Open - Rijeka)

U pojedinačnoj konkurenciji, sva trojica, ali uz njih i Ivano Tomičić, ovoga puta nisu uspjeli, ali nastup je, doznajemo od trenera Zdravka Naletine, opravdao očekivano.

Momcima i treneru velike čestitke, jer svi ovi rezultati plod su velikog zalaganja, rada i odricanja.