Autor:
Ocijeni sadržaj
(1 glas)
Rapski karate trojac izborio ekipnu broncu na PH za mlađe uzraste u Osijeku Foto: KK Rab Enpi

U subotu 25.5.2019. u Osijeku je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste u katama pojedinačno i ekipno, te Prvenstvo Hrvatske u parakarateu. Nastupili su natjecatelji iz 47 karate klubova u kategorijama od mlađih učenika do mlađih kadeta.

U kategoriji KATE učenici ekipno, brončanu medalju osvojili su Gabrijel Anđelić, Maro Renić i Ivano Tomičić iz Karate kluba RAB ENPI.

Od trenera Zdravka Naletine doznali smo da su dečki u polufinalu izgubili od budućih prvaka, ekipe KK ALFA iz Zagreba, i da su u borbi za treće mjesto pobijedili rezultatom 3:2.

S obzirom na doista dug put do Osijeka, te da su nastup čekali od jutra do poslijepodne u 16,30 sati, što je iziskuvalo višestruka zagrijavanja, ovo je stvarno veliki uspjeh.