Foto: RabDanas
U završnici sudjeluje osam najboljih malonogometnih ekipa sa područja cijele Hrvatske i to:
- MNK Brod 035 (Sl. Brod),
- MNK Zagreb Gimka (Zagreb),
- MNK Crnica (Šibenik),
- MNK Genius (Split),
- MNK Alumnus (Zagreb),
- MNK NG Unitas (N. Gradiška),
- MNK Split Tommy (Split) i
- Mnk Otočac (Otočac)
Pored navedenih ekipa MNK Rab će ugostiti i predstavnike klubova kao i predstavnike Hrvatskog nogometnog saveza, pod čijim okriljem se održava navedeno natjecanje.
Otok Rab ugostiti će najbolje hrvatske malonogometne klubove, i samim time ponuditi spektakl svim zaljubljenicima malog nogometa i općenito sporta na otoku.
Humanitarni karakter turnira
Kvalitetna i dobra organizacija ovakvih događanja, kojom ćemo prezentirati naš otok u najboljem svjetlu, zasigurno će doprinijeti da se naši gosti ponovo vrate kao naši turisti, a sav prihod s utakmica završnog turnira Prvenstva Hrvatske u malom nogometu za juniore donirat će se za našeg teško oboljelog sugrađanina Lucijana Pijažu Mikelića.
Na svečanom otvorenju turnira i proglašenje naboljih u Rapskoj ligi
Svečano otvorenje turnira je dana 05. svibnja 2018. godine u 19,00 sati, kada će se dodjeliti pehari, medalje i priznanja za najbolje ekipe i pojedince u ovogodišnjoj Rapskoj ligi malog nogometa.
Pozivamo sve ljubitelje malog nogometa i sporta općenito da uveličaju otvorenje turnira kao i da dođu pogledati utakmice najboljih hrvatskih malonogometaša u kategoriji juniora.
Raspored utakmica Završnog turnira PH:
SKUPINA „A“
- MNK Brod 035 (Sl.Brod)
- MNK Zagreb Gimka (Zagreb)
- MNK Crnica (Šibenik)
- MNK Genius (Split)
SKUPINA „B“
- MNK Split Tommy (Split)
- MNK Otočac (Otočac)
- MNK Alumnus (Zagreb)
- MNK NG Unitas (N.Gradiška)
subota 05. svibanj 2018. I kolo:
13:00 – revijalna košarkaška utakmica između veterana KK RABA i KK MLAKE
- 16:00 B MNK Otočac – MNK Alumnus
- 17:30 A MNK Zagreb Gimka – MNK Genius
- 19:00 – svečano otvaranje turnira
- 19:30 B MNK Split Tommy – MNK NG Unitas
- 21:00 A MNK Crnica – MNK Brod 035
nedjelja 06. svibanj 2018. II kolo:
- 10:00 B MNK Alumnus – MNK Split Tommy
- 11:30 B MNK NG Unitas – MNK Otočac
- 13:00 A MNK Zagreb Gimka – MNK Brod 035
- 14:30 A MNK Crnica – MNK Genius
nedjelja 06. svibanj 2018. III kolo:
- 16:30 B MNK Otočac – MNK Split Tommy
- 18:00 B MNK Alumnus – MNK NG Unitas
- 19:30 A MNK Crnica – MNK Zagreb Gimka
- 21:00 A MNK Genius – MNK Brod 035
ponedjeljak 07. svibanj 2018.
- 10:00 polufinale A1 – B2
- 11:30 polufinale A2 – B1
- 14:00 utakmica za 3.mjesto
- 15:30 finale
- 17:00 podjela pehara i nagrada