Foto: Foto: Hrvoje Hodak
PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA GRADA RABA
Subota, 04. svibnja
Koncert rapskih klapa i zbora
20.00 sati, Gradska loža
Revijalni turnir malonogometne lige Grada Raba
19.00 sati, Igralište malih sportova u Palitu
06. svibnja – 10. svibnja
Dani Dječjeg vrtića „Pahuljica“ Rab – poseban program
Ponedjeljak, 06. svibnja
Otvorenje izložbe dječjih autoportreta
10.00 sati, Gradska loža
Utorak, 07. svibnja
Svečano opraštanje od predškolaca
18.00 sati, dvorana Dječjeg vrtića „Pahuljica“ Rab
Srijeda, 08. svibnja
Predstava za djecu „Što ću biti kad odrastem?”, Studio Suncokret
10.00 sati, Park Boškopini
Prijem za pomladak i mlade Gradskog društva Crvenog križa Rab
09.00 sati, Velika vijećnica Grada Raba
DOM ZA STARIJE OSOBE
- Dan otvorenih vrata od 10 sati
- Svečano otvorenje u 18 sati
Četvrtak, 09. svibnja, Dan Grada Raba
Dan dobrih poruka Dječjeg vrtića „Pahuljica“ Rab
Polaganje vijenca
08.00 sati, Gradsko groblje Rab
Misa zadušnica za sve poginule i umrle
09.00 sati, Crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije
Svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Raba
11.00 sati, Kino Rab
Zabavni program i gastro ponuda Imperiala d.d.
Od 18.00 sati, Trg sv. Kristofora
Kulturni program – od 20.00 sati, Trg sv. Kristofora
- FD „Rapski tanac“
- Viteški turnir Udruge rapskih samostreličara
- Zabavni program grupe Insula u 21.30 sati
10. svibnja – 12. svibnja
5. MARES Underwater Photo Marathon Cup
– 12. svibnja dodjela nagrada u Hotelu International
Petak, 10. svibnja
– Snimanje grupne fotografije
11.00 sati, Igralište malih sportova u Palitu
Subota, 11. svibnja
Kup Grada Raba u podvodnom ribolovu
08.00 sati, Start, Luka Rab
14.00 sati, Vaganje ulova i proglašenje pobjednika, Trg Municipium Arba
Turnir veterana KK Rab, KK Mlaka, KK Poreč
11.00 sati, Sportska dvorana
Utakmica lige dječaka, KK Rab – KK Ri Basket
10.00 sati, Igralište malih sportova u Palitu
Turnir u mini rukometu
17.00 sati, Sportska dvorana
Nedjelja, 12. svibnja
Muški rukometni klub ARBA RAB organizira krug natjecanja županijske rukometne lige dječaka 2006. godište.
Raspored:
- 09:20-10:00 KVARNER-SENJ
- 10:10-10:50 ZAMET-VRBOVSKO
- 11:00-11:40 KASTAV-PŠR
- 11:50-12:30 VRBOVSKO-SENJ
- 12:40-13:20 KVARNER-ARBA
- 13:30-14:10 ZAMET-PŠR
- 14:20-15:00 KASTAV-ARBA
- 15:10-15:50 ZAMET-ARBA
Organizator zadržava pravo izmjene programa.