Rab Danas

Nezavisni internetski portal otoka Raba

IMP2022 Gif animacija

Petak, 22 Svibanj 2015 19:30

Nenad Šimičić i Iva Kurelić osvojili 1. mjesta na 2. Falkensteiner Punta Skala triatlonu u Petrčanama

Autor:
Ocijeni sadržaj
(0 glasa/-ova)
Izvor: Triatlon klub Rab Izvor: Triatlon klub Rab

aProteklog vikenda 16./17.5. 2015. u mjestu Petrčane pokraj Zadra održan je 2. Falkesteiner Punta Skala triatlon. U dva dana veliki broj natjecatelja, među kojima i nekoliko naših članova, nastupio je u disciplinama: olimpijski triatlon, supersprint triatlon, ulična utrka 10 km, mješoviti timski štafetni triatlon, duatlon i aquatlon za djecu.

Na državnom prvenstvu u olimpijskom triatlonu održanom u subotu nastupio je naš Nenad Šimičić te osvojio 1. mjesto u kategoriji M50.

U nedjeljnom duatlonu prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Iva Kurelić dok je Nives Batarelo bila 6. U muškoj konkurenciji nastupila su naša 3 kadeta: Niko Španjol Pandelo, Marko Tomljanović i Lovre Pende.

Zbog najavljivanih nešto nižih temperatura mora naši najmlađi članovi nisu prisustvovali utrci, no nadamo se kako će dati sve od sebe 6.6.2015. na našem 7. RAPSKOM TRIATLONU na domaćem terenu!