Rab Danas

Nezavisni internetski portal otoka Raba

Gif animacija za zapoljavanje 2000x240px

Nedjelja, 27 Ožujak 2022 06:32

Ani Deželjin bronca s Državnog prvenstva u kickboxingu održanom u Popovači - i ostali rapski borci ostavili sjajan dojam

Autor:
Ocijeni sadržaj
(1 glas)

Jučer, u subotu 26. ožujka, u organizaciji HKBS & Kickboxing kluba "Moslavac", u Sportskoj dvorani OŠ Zorke Sever u Popovači održano je Državno prvenstvo Hrvatske u kickboxingu. Rapski tim KBK "SportLife Rab" tamo je otputovao sa četiri svoja natjecatelja, gdje su unatoč vrhunskim borbama i jakoj konkurenciji osvojili jednu brončanu medalju. Nakon kontrolnog vaganje u dvorani i svečanog otvorenja, natjecanje je počelo u 10 sati kvalifikacijskim borbama.

Naš Andro Karlić u odličnom i tvrdom meču izgubio je u 1/8 finala (-84kg), Filip Žic izgubio je u 1/4 finala od iskusnog borca, ali je pružio odličnu borbu (-79kg), dok je Karlo Španjol izgubio borbu također u 1/4 finala protiv vrhunskog borca i višestrukog prvaka Hrvatske te člana kickboxing reprezentacije (-84kg). No, na kraju naša Ana Deželjin, premda se nije uspjela plasirati u finale, osvaja zasluženu brončanu medalju (-65kg). Redakcijske čestitke našim kickboxerima i čitavom timu KBK SpotLife Rab!