Autor:
Ocijeni sadržaj
(0 glasa/-ova)
17. Karlovac Open | Dva zlata i dva srebra za karatiste i karatistice KK Rab Enpi Foto: KK Rab Enpi

U organizaciji Karate kluba “Karlovac 1969” u subotu je u Sportskoj dvorani na Rakovcu održan tradicionalni međunarodni karate turnir “17. Karlovac Open”, a rapski su karatisti, u konkurenciji 303 natjecatelja iz 40 klubova, opet bili među onima koji su uzeli odličja.

Ovoga puta na Rab su donijeli dva zlata i dva srebra, a maleni žal je ostao zbog izgubljene borbe u finalu kod cura, no sve ide prema planu, treninzi i odricanja donose rezultate, a karatistice i karatisti KK Rab Enpi sa svakim natjecanjem dižu svoju formu i nastavljaju nizati uspjehe.

Na 17. Karlovac Open-u Ivano Tomičić je osvojio zlatnu medalju u kategoriji 14 godina, Gabriel Anđelić je također uzeo zlato u kategoriji 13 godina, Lea Dumičić bila je srebrna među curama u kategoriji 14 godina, dok je Nera Habazin Pende svoje srebro osvojila u kategoriji 13 godina.